نسخه انگلیسی وب سایت تشریفات مجالس کانو

09127338023 - تلفن

تشریفات مجالس , خدمات مجالس و تشریفات مراسم مدرن کانو
خدمات مجالس و تشریفات مدرن کانو برگزارکننده مراسم عروسی مجری میهمانی ها و جشن های تولد

خدمات مشاوره

خدمات مجالس عروسی | خدمات مشاوره رایگان

با توجه به مهمترین اصل و ارزش گروه تشریفات مجالس مدرن کانو که احترام فراوان برای زمان مشتریان خود می باشد ، بهترین و سریعترین روش های مشاوره رایگان را فراهم نمودیم تا رضایتمندی مشتریان را بهمراه داشته باشیم
بر این اساس سه روش متداول و استاندارد مشاوره برای برگزاری باشکوه تر مراسم و مجالس شما به شرح ذیل درنظر گرفته شده است.
 
 
1.    مشاوره تلفنی ( ما با شما تماس می گیریم )
تنها کافیست نام و نام خانوادگی خود را به همراه تلفن خود برای ما از طریق آدرس پست الکترونیک This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   با موضوع مشاوره ارسال نمایید تا متخصصین برگزاری مجالس در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند. و یا با شماره تلفن 88592770 تماس بگیرید تا کارشناسان برگزاری مجالس پاسخگوی کلیه سئوالات شما و راهنمای هرچه شایان تر برگزار شدن مجالس شما باشند.
 
 
2.    مشاوره حضوری در محل شما
با درخواست شما از طریق آدرس پست الکترونیک  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. و یا از طریق شماره تماس 88592770 طراحان و برنامه ریزان مجالس در اسرع وقت در محل شما حضوریافته و به نحو شایسته ای خدمات مشاوره تشریفات مدرن مجالس را بصورت رایگان برای شما ارائه می نمایند
 
 
3.    مشاوره حضوری در دفتر تشریفات مجالس کانو
افتخار خواهیم یافت تا میزبان شما برای ارائه هرگونه خدمات مشاوره رایگان برگزاری مجالس در دفتر خدمات مجالس کانو باشیم.
با حضور در دفتر خدمات مجالس مدرن کانو از جدیدترین فیلم ها و عکس های مجالس برگزار شده توسط گروه خدمات مجالس کانو نیز دیدن خواهید نمود.
شایان ذکر است پارکینگ اختصاصی میهمان برای حضور شما فراهم گردیده است
 
شیوه برگزاری جلسات مشاوره تشریفات مجالس
کارشناسان برنامه ریزی و طراحی مجالس کانو ابتدا از نوع مراسم ، تعداد میهمانان ، تاریخ برگزاری و محل برگزاری مراسم شما مطلع خواهند گشت و سپس برنامه ای مدون تهیه و بصورت مرحله به مرحله در کلیه بخش ها و جنبه های مراسم، بهترین و مناسب ترین راهکار را به شما ارائه خواهند نمود تا مراسمی باشکوه و مجلل به همراه تشریفاتی مدرن و کاملاً مطابق با استانداردهای موجود را برای شما به ارمغان آوردند.
 
همچنین با کمال افتخار اعلام می داریم که مشاوره گروه مشاوران تشریفات مدرن کانو کاملاً رایگان و هدیه مدیریت مجموعه به مشتریان ارجمند بوده و پس از برگزاری جلسه مشاوره مشتریان ملزم و متعهد به برگزاری مراسم خود با مجموعه تشریفات مدرن کانو نخواهند بود.