نسخه انگلیسی وب سایت تشریفات مجالس کانو

09127338023 - تلفن

تشریفات مجالس , خدمات مجالس و تشریفات مراسم مدرن کانو
خدمات مجالس و تشریفات مدرن کانو برگزارکننده مراسم عروسی مجری میهمانی ها و جشن های تولد

سفره عقد مدرن

خدمات مجالس عروسی | سفره عقد مدرن

چیدن سفره عقد یکی از آدابی است که از دیر باز در ایران کهن مرسوم بوده و اجرای مراسم عقد را همراه با خوشبختی دو چندان می نموده است. گروه تشریفات مجالس کانو با پاسداشت این آئین زیبا در برگزاری مراسم عروسی و ترکیبی از شاخه نبات و کله قند و نقل و گل ، عطر شیرینی را با مدرنیته در تشریفات مجالس عروسی در آمیخته و سفره عقدی شایان یک مجلس عروسی به یاد ماندنی با طعم لذت بخش خوشبختی برای عروس خانم های خوشبخت این سرزمین کهن فراهم نموده است. گروه طراحان سفره عقد و گل آرای تشریفات مجالس کانو بر این اساس سفره عقد خوشبختی شما را خواهند چید.
 
همکاری با مجرب ترین طراحان و دکوراتورهای فارغ التحصیل از دانشگاه سوربن فرانسه
طراحی و پیاده سازی سفره عقد های مدرن و کلاسیک متناسب با لباس عروس و آرایش عروس.
تندیس آرایی بسیار زیبای سفره عقد بر اساس رقص فرشتگان.
نما سازی و دکور سازی سفره عقد بر پایه طراحی های مدرن.
آب نماهای شیک با آوای دلنشین آب برای سفره عقد خوشبختی.
نور پردازی و شمع آرایی اتاق عقد.
طراحی و دیزاین منزل عروس متناسب با سفره عقد.
جهت هماهنگی با طراح و دکوراتور سفره عقد می توانید با شماره 88592770-021 از ساعت 9 صبح الی 8 شب تماس حاصل نمایید.
 
 
سفره عقدهایی بر پایه ی عناصر وجودی آب و خاک و آتش با سمبل های خوشبختی آذین شده با تندیس های شعله بر دست همراه با ده ها شمع و بوته های آتش که روی آینه و شیشه ، ابهت شعله را چندین برابر می سازد. کوزه های سفالین کهن مملو از سکه های زرو سیم و سنگ های قیمتی و خوش یمن برای دو چندان نمودن خوشبختی عروس مجسمه ها و تندیس های آب نما و جام های بلورین انباشته از آب های رنگا رنگ و جام های شربت که زیبایی آن بر گرفته از گل ها و شمع های شناور بر روی آن است.
 
طراحان و کارشناسان سفره عقد گروه تشریفات مجالس و خدمات مجالس کانو نماد عروس را که همچون مرواریدی درون صدف سفره عقد می درخشد را با صدف های بزرگ و مروارید های غلطان و غوطه ور در آب به نمایش می گذارند. فرشتگان ، قدح بر دست و کاسه به دوش خنچه ها را حمل می نمایند. انبوهی از ماهی های قرمز و گلی فراوان در تنگ ها و جام های پر از آب خوشبختی و شادمانی را تقسیم می کنند.
 
نور خورشید با طرح هایی از آینه های خورشیدی به سفره عقد مدرن خوشبختی شما گرما و حرارت می بخشد. تندیس های اسب با ارابه هایی پر از گل ریسه های بادام و فندق را بر دهان گرفته و خنچه های شادی سفره شما را جابجا می کنند. کیسه های ترمه و سرمه سرشار از سنگ های خوش یمن ماه تولد شما ، آرامش را به جشن عقد شما ارمغان می دهند. چنین تدارک با شکوهی سفره عقد خوشبختی شما را انتظار می کشد.